Blog w języku angielskim

Na stronie internetowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Kozach zamieściliśmy blog w języku angielskim.
Zapraszamy wszystkich, którzy uczą się języka do szlifowania swoich umiejętności z wykorzystaniem tego narzędzia. Zachęcamy do czytania i tłumaczenia na język polski artykułów zamieszczanych przez bibliotekę, ale przede wszystkim do pisania krótkich tekstów (np. 5 zdań) w języku angielskim na różne tematy. Mogą to być informacje o ulubionych formach spędzania czasu wolnego, o wrażeniach z podróży, o smacznych potrawach, o przeczytanych książkach, obejrzanych filmach, czy zwykłe relacje z dnia codziennego. Można podpisać się imieniem i nazwiskiem, można używać też inicjałów lub pseudonimów. Przed publikacją w Internecie, deklarujemy pomoc w poprawianiu ewentualnych błędów.
Prosimy o przesyłanie tekstów na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z imienną zgodą na bezpłatną publikację tekstów na stronie internetowej biblioteki.
Mamy nadzieję, że taka propozycja spodoba się Państwu i pomoże w nauce języka, ale też stanie się ciekawą formą internetowej rozmowy.

GBP

kwczerwiec2018

youtube tlo