Granice wolności

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych filozofią i lubiących pisać do 3. edycji konkursu na esej filozoficzny.
Tegoroczna odsłona konkursu, zatytułowana „Granice wolności”, koncentruje się wokół szeroko rozumianej  wolności człowieka i jej
granic.

Konkurs adresowany jest do osób powyżej 16. roku życia. Praca konkursowa powinna wyrażać subiektywną opinię piszącego i być przygotowana w formie pliku tekstowego o objętości od 4000 do 6000 znaków ze spacjami.
Esej wraz z wypełnionym oświadczeniem uczestnika konkursu należy przesłać do 15 października br. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w wersji papierowej do Gminnej Biblioteki Publicznej w Kozach.

Konkursowe jury wyłoni jednego zwycięzcę i 2 wyróżnienia. Na laureata konkursu i osoby wyróżnione czekają atrakcyjne nagrody. Zwycięski esej zostanie opublikowany na łamach „Koziańskich Wiadomości”. Ogłoszenie wyników nastąpi do 9 listopada br.
Patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Kozy Jacek Kaliński, który jest pomysłodawcą całego przedsięwzięcia. Patronat medialny sprawuje miesięcznik "Filozofuj!" .

Regulamin konkursu literackiego na esej filozoficzny

 

granice wolnosci 2022 konkurs na esej 900p

maj

youtube tlo